خدمات اینترنتی مهسایت

تاریخچه ما

2017

سلام خدمت شما بازدید کننده ی عزیز

از اینکه افتخار دادید و به سایت ما آمدید بی نهایت خرسندیم.

اینجانب “مهدی مرادی متولد و ساکن تهران، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات عرب از دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) هستم.

تاریخچه فعالیت اینترنتی بنده به سال ۱۳۸۶ برمیگردد که در ابتدای ورود به عرصه ی اینترنت، در سایتی از کشور اکراین، به عنوان طراح، ایده پرداز، مشاور و مدیر فروش مشغول به کار شدم.

سپس در سال ۱۳۸۸ در سایتی دیگر از کشور آلمان با همان منصب ها، مشغول به کار شدم. همچنین در سال ۱۳۹۲ در سایتی از کشور ژاپن و بصورت مجازی مشغول به کار فروشندگی شدم. در اواخر سال ۱۳۹۴ طراحی سایت و کمی طراحی گرافیک را شروع کردم. در سال ۱۳۹۵ در شبکه اجتماعی تلگرام با افتتاح کانال Mehdifighter_Pc انواع خدماتی که برای هر کدام تجربه یا آموزش دیده بودم را ارائه دادم. ( نام مستعار بنده در اکثر سایتها و شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای تحت وب، Mehdifighter بود)

با گسترده شدن خدمات قابل ارائه ی بنده و استقبال شما عزیزان، در سال ۱۳۹۶ تصمیم به ساخت سایت “خدمات اینترنتی مهسایت” گرفتم تا هم نظم بهتری به کار خود ببخشم و هم رسمیت، (از طریق گرفتن مجوزهای قانونی برای فعالیت در سایت) تا شما عزیزان دیگر نگران پرداختهای خود به اینجانب نباشید و از طریق این سایت رسمی و قانونی بتوانید ثبت سفارش انجام دهید تا در اسرع وقت سفارشات شما انجام شود.

انشاء الله این سایت به مرور زمان، بصورت مداوم و با کمک شما سروران گرامی، بروزرسانی و پیشرفته تر از قبل خواهد شد.

مدیریت و صاحب امتیاز سایت “مهسایت”

مهدی مرادی

فروردین سال ۱۳۹۶

فهرست

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod